DİYADİN İMZAYI ATTI
Gençlerbirliği’nde daha evvel mutabakata varılan teknik yönetici Metin Diyadin imzayı attı. Tecrübeli çalıştırıcı “Hem gençlere yatırım yapacağız hem de deneyimli isimleri ekibe katacağız. Oluşturacağımız karma ekip ile tekrar Harika Lig’e çıkacağız” dedi.
MESUT VE BREGU BOLU’YA
Boluspor transferde hareketli günler yaşıyor. Eski oyuncusu Mesut Çaytemel ile mutabakata varan Yarenler, yurt dışı transferinde de hareketli. Tuuta grubunda forma giyen 25 yaşındaki sol kanat oyuncusu Dejvi Bregu da Boluspor’un teklifini kabul etti. Harekat sürecek.
ALTIPATLAR DÜZCE
Düzcespor coştu. Murat Gürbüzerol, Onur Tatlı, Erdi Kasapoğlu, Samet Eker, Ersin Aydın ve Dede Çelik ile mukavele imzaladı.
AKHİSAR’A TAŞINIYOR
TFF 1. Lig’in yeni takımı Manisa FK maçlarını Akhisar’da oynayacak. Spor Toto Akhisar Stadı’nda maça çıkacak.
FURKAN İÇEL’DE
İçel Antrenman Yurdu’nda transferler sürüyor. İçel Antrenman Yurdu, Ofspor forması giyen Furkan Işıkdemir’i takımına kattı.
Fotomac