Alanyaspor ile mukavelesinin sona ermesinin akabinde Fenerbahçe’de teknik yöneticilik koltuğuna oturan Erol Bulut’un birinci yardımcısı aşikâr oldu.
Bir periyot sarı-lacivertli ekipte top koşturan ve Alanyaspor’da Bulut’un yardımcılığını yapan Mehmet Yozgatlı, Fenerbahçe’de misyon alacağını toplumsal medya hesabından duyurdu.
YOZGATLI’NIN AÇIKLAMASI ŞU BIÇIMDE:
“4 yıl boyunca büyük onur ve gururla formasını giydiğim Fenerbahçemize artık teknik yönetici Erol Bulut’un yardımcısı ve yol arkadaşı olarak geri döndüm.”
Fotomac